طراحی و ساخت وندینگ ماشین | دستگاه های فروش خودکار

تکنو وندینگ

از آغاز تا به موفقیت

شرکت دانش بنیان کالاپرداز فراز سپاهان در سال 1397 با هدف توسعه و فروش انواع دستگاه های فروش اتوماتیک(وندینگ ماشین) در کشور و منطقه غرب اسیا تاسیس شد. در حال حاضر دستگاه های ساخت این شرکت در مراکز درمانی، فرودگاه ها و مراکز تفریحی و ورزشی و اموزشی سراسر کشور در حال ارایه خدمات به مشتریان می باشد. این شرکت با دارا بودن بیش از ده مدل مختلف از دستگاه های فروش اتوماتیک می تواند در حهت ارایه سرمایه گذاری مطمئن و زود بازده به مشتریان اقدام نماید.

شایان ذکر است در کشور های توسعه یافته بهره برداری از دستگاه های وندینگ ماشین میتواند در جهت حل بسیاری از دغدغه های شهروندان اعم از کاهش زمان و هزینه های خرید و در دسترس قرار دادن انواع کالا در فضای کوچک بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

همچنین این دستگاه ها می توانند در جهت تبلیغات و برندینگ کالا ها با نسب تبلیغات و فروش اختصاصی محصولات اقدام نمایند.

شرکت کالاپرداز فراز سپاهان در سال 1397 با چشم انداز تبدیل شدن به بزرگترین تامین کننده ی دستگاه های خرید و فروش اتوماتیک در منطقه ی غرب آسیا تاسیس شد.

دقت بالا،کاربری آسان و قیمت اقتصادی

براورده کردن نیاز مشتریان در هر زمان و هر مکان

0
ساعت کاری
0
مشتری فعال
0
افتخارات
0
سفارشات

تکنو وندینگ

از آغاز تا به موفقیت
حفظ و نگهداری
خدمات پس از فروش
نصب آسان
حمل و نقل آسان
تامین کالا

شرکت دانش بنیان کالاپرداز فراز سپاهان از زمان تامین کالا تا نصب و نگهداری دستگاه وندینگ با پشتیبانی کامل در خدمت شماست.

جایگاه های قابل استفاده

دستگاه های تکنو وندینگ را میتوان در هر نقطه پر رفت آمدی جای گذاری و بهره برداری نمود 

مدارس و دانشگاه
فرودگاه و ترمینال
هتل و اقامت سرا
بیمارستان و درمانگاه
مراکز تجاری و صنعتی

برترین
محصولات تکنو وندینگ

یک سرمایه گذاری بدون ریسک ....

ایستگاه اتوماتیک پسماند

دستگاه خوددریافت پسماند به منظور شناسایی، پرس و ذخیره سازی انواع بطری های فلزی و پلاستیکی به صورت خودکار طراحی وساخته شده است. این دستگاه میتواند انواع بطری را از لحاظ شکل، ابعاد، جنس با سیستم هوشمند خود مقایسه و در صورت تایید، بطری به داخل پرس به دو مخزن مواد پلاستیکی و فلزی به صورت جداگانه هدایت میشود. دستگاه قابلیت شارژ انواع کارت های هوشمند و مترو در قبال دریافت انواع بطری را داراست.

وندینگ سرد و گرم

این دستگاه قابلیت تحویل انواع کالاهای محتلف را با ظرفیت دلواه مشتری (بر اساس سفارش) دارا می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این محصول وجود مکانیزم آسانسور جهت جلوگیری از سقوط کالا می باشد. از دیگر قابلیت های دستگاه استفاده از مکانیزم نوارنقاله به جای فنرمارپیچ می باشد که خطای دستگاه را تا 90 درصد کاهش میدهد.همچنین این دستگاه با دارا بودن مکانیزم تحویل فوری آب جوش قادر است نسبت به فروش انواع نوشیدنی های گرم در کنار محصولات سرد اقدام کند.